loader


Półperły samoprzylepne – okrągłe

Jeśli szukasz produktu, który ma za zadanie podkreślić dekorację np. sali weselnej lub ozdobić jakikolwiek przedmiot, okrągłe półperły samoprzylepne nadadzą się do tego celu znakomicie! Polecamy zajrzeć do asortymentu tej kategorii, bowiem znajdą tu Państwo szeroką gamę tych subtelnych ozdób, w kilku wersjach kolorystycznych i rozmiarowych do wyboru. Oferujemy m.in. półperły akrylowe białe, srebrne i ecru, które wpasują się m.in. w dekoracje na przyjęcia weselne czy z okazji chrzcin. Poza nimi, oferujemy półperły samoprzylepne okrągłe w rozbudowanej kolorystyce, wystarczy wymienić takie odcienie jak: ciemno zielony, błękit, róż, czerwień czy czerń.
 
Można z powodzeniem wykorzystać je do własnoręcznie wykonanej dekoracji albumów ze zdjęciami, kartek okolicznościowych czy winietek na stół. Zastosowany w produkcie mocny klej sprawia, że półperełki dobrze się trzymają praktycznie na każdej powierzchni, do której zostały przyklejone.
 
Artykuły sprzedajemy w dwóch rodzajach: jako półperły połączone i luzem, dzięki czemu można bez problemu dopasować je do własnego projektu.

na stronę

Bestsellery z kategorii Półperły samoprzylepne – okrągłe zobacz wszystkie

All rights reserved  © 2017 Dekor-Hurt.pl / Moziu Daniel Mochnal - Poniatowskiego 15, 59-921 Porajów