loader

Wymiana, zwroty i reklamacje

 

W naszym sklepie ustanowiliśmy 100 dniowe prawo odstąpienia od umowy!

 

Możesz wymienić lub zwrócić nam dowolny produkt, bez stresu - bez podawania przyczyny!

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 100 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 

Konsument ma obowiązek zwrócić towar Sprzedawcy - na swój koszt niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14dni.


Kupującemu nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy w przypadku towaru w postaci nagrań dźwiękowych lub wizualnych albo programów komputerowych dostarczonych w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli opakowanie to zostało otwarte po dostarczeniu.

 

Poniżej znajduje się wzór formularza odstąpienia od umowy (w formacie PDF)

(formularz ten należy wydrukować, wypełnić i odesłać w przypadku zwrotu całości lub części zamówienia)

 

Zwrotu płatności dokonujemy w ten sam sposób w jaki otrzymaliśmy płatność za dane zamówienie (Przelewy24.pl, PayPal lub tradycyjny przelew elektroniczny).

 

https://dekor-hurt.pl/modules/themeconfigurator/img/formularz_zwrotu_deko_hurt_pl.png

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną).

 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Decyzję o odstąpieniu od umowy proszę przesłać w jednej z wyżej wskazanych form na adres:

 

Saketos sp. z o.o.

Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
e-mail: biuro@dekor-hurt.pl

tel. + 48 536 232 429 (koszt połączenia wg stawki operatora)

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

 

Prosimy odesłać lub przekazać nam towar na adres:

 

Saketos sp. z o.o.

Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
e-mail: biuro@dekor-hurt.pl

tel. + 48 536 232 429 (koszt połączenia wg stawki operatora)

 

Konsument ma obowiązek zwrócić towar Sprzedawcy – na swój koszt niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 

Prosimy o odsyłanie Towaru w miarę możliwości w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu.

Prosimy, również o nie nadawanie przesyłki zwrotnej za pobraniem.


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

All rights reserved  © 2023 Dekor-Hurt.pl / Saketos sp. z o.o. - Biedrzychowicka 2, 59-921 Sieniawka