loader


Dżety luzem - kwiatki

Asortyment cyrkonii samoprzylepnych dostępnych w sklepie Dekor-Hurt.pl uzupełniają efektowne dżety - kwiatki, które sprzedajemy luzem. Oprócz najpopularniejszej wersji kolorystycznej, czyli kryształowej, oferujemy te maleńkie ozdoby również w innych odcieniach: czerwonym, zielonym, złotym i fioletowym.
 
Dżety w kształcie kwiatków nadają się do wszelkiego typu projektów typu DIY i ozdabiania przedmiotów, wyzwalając kreatywność i pobudzając wyobraźnię twórcy.
 
Motywy kwiatowe sprawdzą się szczególnie na przedmiotach przeznaczonych dla dziewczynek i kobiet, dlatego dżety-kwiatki stanowią piękne wykończenie ramek do zdjęć, albumów z fotografiami, szkatułek lub biżuterii. Ozdoby te idealnie nadają się jako element dekoracji podczas przyjęcia weselnego, ozdabiając obrus na weselnym stole, winietki czy zaproszenia dla gości.
 
Ponieważ dżety występują w formie cyrkonii bez kleju, można je zastosować praktycznie wszędzie. Wystarczy nałożyć klej na spód ozdoby i przytwierdzić dżet do konkretnego przedmiotu.

Bestsellery z kategorii Dżety luzem - kwiatki zobacz wszystkie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

All rights reserved  © 2023 Dekor-Hurt.pl / Saketos sp. z o.o. - Biedrzychowicka 2, 59-921 Sieniawka