loader


Dżety luzem - łezki

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu akrylowe dżety łezki, niezwykle urocze ozdoby, które w subtelny sposób udekorują każdy przedmiot, do którego zostaną przytwierdzone.
 
Produkty te znajdą zastosowanie w kreatywnym ozdabianiu rozmaitych artykułów. Dzięki temu, że są płaskie od spodu, można je nakleić praktycznie na każdą powierzchnię, począwszy od papieru, przez tworzywo, aż po drewno. Zatem dżety łezki służą umieszczeniu np. na kartkach okolicznościowych, winietkach na stół, można je przykleić do ramki na fotografię, na okładkę i strony albumu ze zdjęciami, jak również udekorować nimi drewniane szkatułki. Akrylowe cyrkonie są na tyle uniwersalne, iż mogą znaleźć się zarówno na artykułach używanych na co dzień, jak i na specjalne okazje.
 
W naszej ofercie znajdują się dżety łezki luzem, pakowane po 100, 1000 a nawet 5000 sztuk. Dostępne są w klasycznych barwach: kryształowe i czerwone, jak również w innej kolorystyce: dżety złote, bursztynowe, różowe, fioletowe i zielone. Sprzedajemy je nie tylko w rozmiarze 6 mm x 10 mm ale również wielu innych. 

Bestsellery z kategorii Dżety luzem - łezki zobacz wszystkie

Brak produktów do wyświetlenia

All rights reserved  © 2017 Dekor-Hurt.pl / Moziu Daniel Mochnal - Poniatowskiego 15, 59-921 Porajów