loader


Dżety luzem – kwadraty

Polecamy Państwa uwadze dżety - kwadraty sprzedawane luzem w opakowaniach po 50, 100 lub 1000 sztuk. Te drobne elementy służą atrakcyjnemu wykończeniu lub podkreśleniu dekoracyjności przedmiotów.

Dżety kwadraty pakowane są luzem, dzięki czemu ich aplikacja na papierze lub tkaninie będzie prostsze niż myślisz.

Gdzie dżety kwadratowe będą dobrze się prezentować? Spektrum ich wykorzystania jest niezwykle szerokie, ponieważ wykorzystuje się je m.in. do dekoracji kartek okolicznościowych, wkleja do pamiętnika czy ozdabia nimi albumy na zdjęcia. Miłośnicy personalizacji przedmiotów mogą ozdobić przy ich użyciu pudełka, opakowania na prezenty czy ramki na fotografie. Interesującym pomysłem na wykorzystanie dżetów kwadratowych jest przyklejenie ich do stroju dla dziecka na bal przebierańców lub subtelna dekoracja obrusu na weselnym stole.

Tak naprawdę o celu wykorzystania cyrkonii samoprzylepnych decyduje wyobraźnia osoby ich używającej w swoich projektach. 

Bestsellery z kategorii Dżety luzem – kwadraty zobacz wszystkie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

All rights reserved  © 2023 Dekor-Hurt.pl / Saketos sp. z o.o. - Biedrzychowicka 2, 59-921 Sieniawka