loader


Dżety luzem – ośmiokąt

Kolejną propozycją internetowej hurtowni dekoracji okolicznościowych Dekor-Hurt.pl są dżety w kształcie ośmiokąta pakowane luzem. To akrylowe ozdoby, które mogą okazać się kunsztownym wykończeniem różnych projektów.

Co można ozdobić przy użyciu dżetów? Nadają się one do umieszczenia na różnorodnych powierzchniach: papierze - np. na kartkach z okazji ślubu, chrzcin czy urodzin, drewnie - np. na pudełkach i szkatułkach, ramkach na zdjęcia czy na tkaninie - np. na obrusie lub stroju dla dziecka na bal przebierańców. Widać więc, że prezentowane tutaj dżety w kształcie ośmiokątów mają uniwersalne zastosowanie i dodatkowo skłaniają do kreatywnego ich wykorzystania.

Dżety - ośmiokąty ze sklepu Dekor-Hurt.pl sprzedajemy w kilku rozmiarach: najmniejsze ozdoby mają wymiary: 6 mm x 8 mm, a największe 13 mm x 18 mm. Jeśli jednak szukasz innych rozmiarów koniecznie napisz do nas! Cyrkonie mają mniej standardowy kształt od dżetów okrągłych, więc dodatkowo podkreślą unikatowość wykonanych przy ich użyciu dekoracji i projektów. Produkty dostępne są w opakowaniach liczących od 100 do 5000 sztuk.

Bestsellery z kategorii Dżety luzem – ośmiokąt zobacz wszystkie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

All rights reserved  © 2018 Dekor-Hurt.pl / Moziu Daniel Mochnal - Poniatowskiego 15, 59-921 Porajów