loader


Dżety luzem - okrągłe z dziurkami

Szukasz nietuzinkowych, a zarazem niedrogich ozdób? Wybierz dżety okrągłe z dziurkami! Te pakowane luzem cyrkonie dostaniesz w sklepie Dekor-Hurt.pl. Za ich pomocą będziesz mógł w łatwy, a zarazem efektowny sposób udekorować i spersonalizować wiele przedmiotów. Począwszy od kartek okolicznościowych, przez albumy do zdjęć, odzież, aż po portfel, saszetkę czy plecak. Ponadto sprawdzą się one do dekoracji bombek świątecznych czy świeczek, które można wykorzystać do ozdobienia stołu. Uniwersalny charakter dżetów sprawia, że kupując je w hurtowej ilości, można wykorzystać je tak naprawdę podczas wielu okazji i na wiele sposobów.
 
Dostępne w tej kategorii dżety okrągłe z dziurkami pakowane są luzem po 2000 lub 5000 sztuk. Do wyboru są cyrkonie o średnicy 6 mm lub 10 mm w kilku wersjach kolorystycznych: czerwone, różowe, fioletowe, zielone, bursztynowe i kryształowe.
 
Należy pamiętać, że z uwagi na niewielkie rozmiary, dżety są nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia, dlatego powinno się je trzymać poza ich zasięgiem.

Bestsellery z kategorii Dżety luzem - okrągłe z dziurkami zobacz wszystkie

Brak produktów do wyświetlenia

All rights reserved  © 2017 Dekor-Hurt.pl / Moziu Daniel Mochnal - Poniatowskiego 15, 59-921 Porajów