loader

Płatności

W naszym sklepie dbamy o to, aby każdy klient mógł dokonać zakupu w sposób łatwy, wygodny i przede wszystkim bezpieczny! Dlatego oferujemy tylko sprawdzone i wygodne formy płatności za produkty i akcesoria dekoracyjne zakupione w naszej hurtowni online.

 

W zależności od wybranej formy dostawy oraz indywidualnych preferencji po dokonaniu zamówienia możecie Państwo wybrać jedną z poniżej wybranych form płatności:

Płatności P24 - Dekor-Hurt.pl

Przelew online za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis ten gwarantuje wysokiej klasy bezpieczne płatności online z uwagi na to, że opiera się na szyfrowaniu SSL, a dodatkowo posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej - zwiększając tym samym bezpieczeństwo zawieranych transakcji online.


Płatności online Dekor-Hurt.pl

Oprócz wygodnych i bezpiecznych systemów płatności online, dajemy naszym klientom możliwość zapłaty w klasyczny sposób przelewem elektronicznym. W takim przypadku po poprawnym złożeniu zamówienia, należy zalogować się do swojego banku online i wykonać przelew podając w tytule numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby zamawiającej. O zaksięgowaniu określonej kwoty poinformujemy przez e-mail wysłany na adres skrzynki pocztowej podany w zamówieniu.

 

 

Płatności pobraniowe Dekor-Hurt.pl
Dla tych klientów, którzy nie są przekonani do płatności online lub z innych powodów nie dokonują transakcji przez internet, umożliwiamy bezpieczny i wygodny sposób płatności przy odbiorze. Jest to jedna z najbardziej popularnych i tradycyjnych form opłat. Przy odbiorze paczki od kuriera należy wpłacić kwotę za zamówienie plus koszty przesyłki.


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

All rights reserved  © 2023 Dekor-Hurt.pl / Saketos sp. z o.o. - Biedrzychowicka 2, 59-921 Sieniawka