loaderCyrkonie szklane termoprzylepne (hot-fix)

W tej kategorii udostępniamy Państwu inny interesujący rodzaj ozdób, a mianowicie cyrkonie szklane termoprzylepne - inaczej zwane termo dżetami. To trwały sposób na udekorowanie szczególnie odzieży i bielizny, ale nie tylko.
Dżety termoprzylepne można przymocować również do powierzchni szklanych, drewnianych oraz do papieru, tworząc przyciągające wzrok dekoracje.

Sposób aplikacji cyrkonii hotfix

Aby umieścić je na konkretnym przedmiocie, można posłużyć się specjalnym pistoletem do klejenia na gorąco. Innym sposobem przytwierdzenia cyrkonii termoprzylepnych, ale nie tylko do ubrania lub innej tkaniny, jest wprasowanie go za pomocą żelazka.
 
Należy to zrobić poprzez ściereczkę, delikatnie przykładając żelazko do cyrkonii na 5 do 20 sekund, w zależności od ustawionej temperatury (w granicach: 150°C - 180°C, zależnie od typu tkaniny). Po odczekaniu aż klej wyschnie, dżety zostają przymocowane do materiału na stałe. Dla zwiększenia trwałości ozdoby, należy zaczekać z praniem odzieży do ok. 12 godzin.
 
Cyrkonie szklane termoprzylepne hot-fix sprzedajmy w kilku rozmiarach, najmniejsze mają średnicę 1,7 mm, największe - 6,5 mm. 

Cyrkonie szklane termoprzylepne (hot-fix) - dostępne w hurtowni dekor-hurt.pl

 • Cyrkonie DMC hot-fix

  Polecamy Państwu dekoracyjne cyrkonie hot-fix, które stanowią atrakcyjny element do ozdabiania np. odzieży i bielizny.
   
  Mimo iż do najpopularniejszych materiałów, do których mocuje się termo dżety należą tkaniny, cyrkonie hot-fix można również przyklejać do powierzchni szklanych, drewnianych czy papierowych. Za każdym razem uzyskując elegancki motyw dekoracyjny.
   
  Wśród asortymentu tej kategorii proponujemy cyrkonie termoprzylepne w zróżnicowanych rozmiarach: od najmniejszych dżetów o średnicy 1,7 mm i 2 mm, przez średniej wielkości: 3 mm i 3,5 mm, aż do największych, 6,5-milimetrowych cyrkonii. Oferujemy również szeroki wybór, jeśli chodzi o kolorystykę. Złote, srebrne, kryształowe i bursztynowe dżety to tylko wycinek oferty, uzupełniają ją efektowne cyrkonie hot-fix w kolorach kamieni naturalnych, takich jak ametyst, hematyt, topaz czy czarny diament.
   
  Tak szeroka gama termo dżetów pozwoli Państwu na dobranie ich do indywidualnych preferencji i dekorowanych przedmiotów. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnych w sklepie Dekor-Hurt.pl.

 • Cyrkonie hot-fix normal

  Do nietuzinkowych sposobów ozdabiania odzieży warto wykorzystać dostępne w sklepie internetowym Dekor-Hurt.pl cyrkonie hot-fix. Ten gadżet, pomimo niewielkich rozmiarów, jest niezwykle efektowny i w łatwy sposób uatrakcyjni np. bluzkę, sukienkę czy spódniczkę. W tej kategorii prezentujemy Państwu cyrkonie termoprzylepne o średnicy między 3,6 a 3,9 mm i pakowane nawet po 28 800 sztuk w paczce.
   
  Jak ozdobić przedmiot przy użyciu termo dżetów?
   
  Cyrkonie termoprzylepne hot-fix od spodu pokryte są warstwą kleju, który "aktywuje" się pod wpływem wysokiej temperatury. Z tego względu można przymocować je do tkaniny przy użyciu żelazka. W tym celu umieszczamy cyrkonię na odzieży tak aby błyszcząca część znalazła się na górze. Następnie przykrywamy ją ściereczką lub kawałkiem papieru do pieczenia i dociskamy rozgrzanym żelazkiem (ale nie przesuwamy go na boki!).
   
  Oprócz odzieży, dekoracyjne cyrkonie hot-fix nadają się również do ozdabiania przedmiotów z drewna, jak np. pudełka, skrzynki, ramki, ze szkła czy papieru. 

na stronę

Bestsellery z kategorii Cyrkonie szklane termoprzylepne (hot-fix) zobacz wszystkie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

All rights reserved  © 2023 Dekor-Hurt.pl / Saketos sp. z o.o. - Biedrzychowicka 2, 59-921 Sieniawka