loader


Cyrkonie hot-fix normal

Do nietuzinkowych sposobów ozdabiania odzieży warto wykorzystać dostępne w sklepie internetowym Dekor-Hurt.pl cyrkonie hot-fix. Ten gadżet, pomimo niewielkich rozmiarów, jest niezwykle efektowny i w łatwy sposób uatrakcyjni np. bluzkę, sukienkę czy spódniczkę. W tej kategorii prezentujemy Państwu cyrkonie termoprzylepne o średnicy między 3,6 a 3,9 mm i pakowane nawet po 28 800 sztuk w paczce.
 
Jak ozdobić przedmiot przy użyciu termo dżetów?
 
Cyrkonie termoprzylepne hot-fix od spodu pokryte są warstwą kleju, który "aktywuje" się pod wpływem wysokiej temperatury. Z tego względu można przymocować je do tkaniny przy użyciu żelazka. W tym celu umieszczamy cyrkonię na odzieży tak aby błyszcząca część znalazła się na górze. Następnie przykrywamy ją ściereczką lub kawałkiem papieru do pieczenia i dociskamy rozgrzanym żelazkiem (ale nie przesuwamy go na boki!).
 
Oprócz odzieży, dekoracyjne cyrkonie hot-fix nadają się również do ozdabiania przedmiotów z drewna, jak np. pudełka, skrzynki, ramki, ze szkła czy papieru. 

Bestsellery z kategorii Cyrkonie hot-fix normal zobacz wszystkie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

All rights reserved  © 2023 Dekor-Hurt.pl / Saketos sp. z o.o. - Biedrzychowicka 2, 59-921 Sieniawka