loader

Płatności

W naszym sklepie dbamy o to, aby każdy klient mógł dokonać zakupu w sposób łatwy, wygodny i przede wszystkim bezpieczny! Dlatego oferujemy tylko sprawdzone i wygodne formy płatności za produkty i akcesoria dekoracyjne zakupione w naszej hurtowni online.

W zależności od wybranej formy dostawy oraz indywidualnych preferencji po dokonaniu zamówienia możecie Państwo wybrać jedną z poniżej wybranych form płatności:

 

https://dekor-hurt.pl/modules/themeconfigurator/img/przelewy24.png

Przelew online za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis ten gwarantuje wysokiej klasy bezpieczne płatności online z uwagi na to, że opiera się na szyfrowaniu SSL, a dodatkowo posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej - zwiększając tym samym bezpieczeństwo zawieranych transakcji online.

 

https://dekor-hurt.pl/modules/themeconfigurator/img/paypal.png

Kolejną wygodną i sprawdzoną formą płatności online jakie oferujemy jest międzynarodowy i globalny system PayPal, który od 10 lat zrzesza ponad 190 mln użytkowników na całym świecie! Jest to szybki i intuicyjny system płatniczy, który gwarantuje bezpieczeństwo za sprawą zaawansowanych metod szyfrowania. Dzięki temu zarówno kupujący, jak i sprzedający mają gwarancję bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

https://dekor-hurt.pl/modules/themeconfigurator/img/dhl_pobranie_deko_hurt_pl.png
Dla tych klientów, którzy nie są przekonani do płatności online lub z innych powodów nie dokonują transakcji przez internet, umożliwiamy bezpieczny i wygodny sposób płatności przy odbiorze. Jest to jedna z najbardziej popularnych i tradycyjnych form opłat. Przy odbiorze paczki od kuriera należy wpłacić kwotę za zamówienie plus koszty przesyłki.


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć

All rights reserved  © 2023 Dekor-Hurt.pl / Saketos sp. z o.o. - Biedrzychowicka 2, 59-921 Sieniawka