Cyrkonie samoprzylepne

Doskonałym sposobem na efektowne ozdobienie zaproszeń i kartek okolicznościowych jest wykorzystanie takich produktów jak: cyrkonie samoprzylepne, samoprzylepne dżety. W naszej ofercie znajdują się jety i cyrkonie w różnych kształtach i kolorach oraz o zróżnicowanej wielkości. Każda aplikacja posiada małą ilość mocnego kleju dzięki czemu doskonal...

Doskonałym sposobem na efektowne ozdobienie zaproszeń i kartek okolicznościowych jest wykorzystanie takich produktów jak: cyrkonie samoprzylepne, samoprzylepne dżety. W naszej ofercie znajdują się jety i cyrkonie w różnych kształtach i kolorach oraz o zróżnicowanej wielkości. Każda aplikacja posiada małą ilość mocnego kleju dzięki czemu doskonale przylega do wielu powierzchni a sam klej nie wystaje poza ozdobę.

Więcej

Podkategorie

 • 5 mm
  Dżety okrągłe o wymiarach 5 mm w różnych kolorach. Idealne do przystrajania ślubnej galanterii w postaci kartek okolicznościowych, zaproszeń, podziękowań itp. Samoprzylepne, posiadają mocny klej, dzięki czemu można je przymocować do wielu powierzchni. Dzięki oryginalnym właściwościom optycznym doskonale imitują diamenty oraz inne kamienie szlachetne. Przeznaczone zarówno dla florystów, dekoratorów oraz innych. Dżety sprzedawane są w listkach po 100 szt.
 • Cyrkonie kwadratowe...
  Dżety / jety, cyrkonie kwadratowe, samoprzylepne, w rozmiarze 4x4 mm, dostępne w różnych kolorach, Idealne do zdobienia zaproszeń, zawiadomień, kartek okolicznościowych oraz innej galanterii papierniczej. Dżety dzięki mocnemu klejowi bardzo dobrze przylegają do przyklejanej powierzchni.
 • Cyrkonie okrągłe 3 mm...
  Dżety / jety, cyrkonie okrągłe, samoprzylepne, w rozmiarze 3 mm, dostępne w różnych kolorach, Idealne do zdobienia zaproszeń, zawiadomień, kartek okolicznościowych oraz innej galanterii papierniczej. Dżety dzięki mocnemu klejowi bardzo dobrze przylegają do przyklejanej powierzchni.
 • Cyrkonie okrągłe 4 mm...
  Dżety jety, cyrkonie okrągłe, samoprzylepne, w rozmiarze 4 mm, dostępne w różnych kolorach, Idealne do zdobienia zaproszeń, zawiadomień, kartek okolicznościowych oraz innej galanterii papierniczej. Dżety dzięki mocnemu klejowi bardzo dobrze przylegają do przyklejanej powierzchni.
 • Cyrkonie okrągłe 6 mm...
  Dżety / jety, cyrkonie okrągłe, samoprzylepne, w rozmiarze 6 mm, dostępne w różnych kolorach, Idealne do zdobienia zaproszeń, zawiadomień, kartek okolicznościowych oraz innej galanterii papierniczej. Dżety dzięki mocnemu klejowi bardzo dobrze przylegają do przyklejanej powierzchni.
 • Dżety serca 6 mm -...
  Dżety jety, cyrkonie w kształcie serca, samoprzylepne, w rozmiarze 6 mm, dostępne w różnych kolorach, Idealne do zdobienia zaproszeń, zawiadomień, kartek okolicznościowych oraz innej galanterii papierniczej. Dżety w kształcie serca dzięki mocnemu klejowi bardzo dobrze przylegają do przyklejanej powierzchni.
 • Półperełki okrągłe 4...
  Półperełki okrągłe, samoprzylepne, w rozmiarze 4 mm, dostępne w różnych kolorach, Idealne do zdobienia zaproszeń, zawiadomień, kartek okolicznościowych oraz innej galanterii papierniczej. Półperełki dzięki mocnemu klejowi bardzo dobrze przylegają do przyklejanej powierzchni.
na stronę

Bestsellery z tej kategorii zobacz wszystkie

All rights reserved  © 2016 Dekor-Hurt.pl   I   Design by