loader


Taśma dekoracyjna 12 cm x 9m (złoto-czarna) - 1 szt.

Nowy Taśma dekoracyjna 12 cm x 9m (złoto-czarna) - 1 szt. Zobacz większe

Opis

Kolor Złoto-czarny
Szerokość 12 cm
Długość 9 m

Indeks:

PRM-FLO-3-G+B.6

Więcej szczegółów

36,99 zł

4,11 zł /m

https://dekor-hurt.pl/modules/themeconfigurator/img/darmowa_wysylka_dekor_hurt.jpg

Darmowa dostawa powyżej 200 zł.

https://dekor-hurt.pl/modules/themeconfigurator/img/platnosci_dekor_hurt.jpg

Sposoby płatności

Rabaty hurtowe Dekor-hurt.plRabaty hurtowe Dekor-hurt.pl • Elegancka taśma ozdobna z cyrkonią o wymiarach 12cm szerokości i 9,14m długości, kolor złoto-czarny. To bardzo praktyczny materiał, który można zastosować praktycznie wszędzie.

  Taka ozdobna taśma cyrkoniowa może np. posłużyć jako ozdoba wesela, na którym uświetni wygląd dekoracyjnego szkła, okazjonalnych świec i obfitych bukietów kwiatów. Można nią owinąć również wazony, pudełka z prezentami, a nawet kolumny na sali weselnej - duże wymiary i możliwość dowolnego docinania materiału pozwolą dopasować go do każdej sytuacji.

  Dekoracyjna cyrkonia to jednak nie tylko dekoracje, ale również produkcja - materiał stanowi świetną bazę do wykonywania rękodzieła, np. kartek okolicznościowych, zaproszeń i laurek dla bliskich, a także doskonale sprawdza się jako subtelny dodatek na znicz czy butelkę dobrego wina.

 • Napisz opinię

  Taśma dekoracyjna 12 cm x 9m (złoto-czarna) - 1 szt.

  Taśma dekoracyjna 12 cm x 9m (złoto-czarna) - 1 szt.

  Elegancka taśma dekoracyjna dostępna w wymiarze 12 cm x 9m i ciekawym odcieniu złoto-czarnym. Wypróbuj nasze taśmy w atrakcyjnych cenach. Najlepsza jakość na rynku! W prezentowanej ofercie dostępna 1 sztuka.

All rights reserved  © 2017 Dekor-Hurt.pl / Moziu Daniel Mochnal - Poniatowskiego 15, 59-921 Porajów