loader


Taśma dekoracyjna 12 cm x 9m (srebrna) - 1 szt.

Nowy Taśma dekoracyjna 12 cm x 9m (srebrna) - 1 szt. Zobacz większe

Opis

Kolor Srebrny
Szerokość 12 cm
Długość 9 m

Indeks:

PRM-FLO-1-SIL.6

Więcej szczegółów

36,99 zł

4,11 zł /m

https://dekor-hurt.pl/modules/themeconfigurator/img/darmowa_wysylka_dekor_hurt.jpg

Darmowa dostawa powyżej 200 zł.

https://dekor-hurt.pl/modules/themeconfigurator/img/platnosci_dekor_hurt.jpg

Sposoby płatności

Rabaty hurtowe Dekor-hurt.plRabaty hurtowe Dekor-hurt.pl • Elegancka taśma ozdobna z cyrkonią o wymiarach 12cm szerokości i 9,14m długości, kolor srebrnym. To bardzo praktyczny materiał, który można zastosować praktycznie wszędzie.

  Taka ozdobna taśma cyrkoniowa może np. posłużyć jako ozdoba wesela, na którym uświetni wygląd dekoracyjnego szkła, okazjonalnych świec i obfitych bukietów kwiatów. Można nią owinąć również wazony, pudełka z prezentami, a nawet kolumny na sali weselnej - duże wymiary i możliwość dowolnego docinania materiału pozwolą dopasować go do każdej sytuacji.

  Dekoracyjna cyrkonia to jednak nie tylko dekoracje, ale również produkcja - materiał stanowi świetną bazę do wykonywania rękodzieła, np. kartek okolicznościowych, zaproszeń i laurek dla bliskich, a także doskonale sprawdza się jako subtelny dodatek na znicz czy butelkę dobrego wina.

 • Napisz opinię

  Taśma dekoracyjna 12 cm x 9m (srebrna) - 1 szt.

  Taśma dekoracyjna 12 cm x 9m (srebrna) - 1 szt.

  Niesamowita taśma dekoracyjna dostępna w wymiarze 12 cm x 9m oraz atrakcyjnym odcieniu srebrnym. Zachęcamy do zakupu tej cyrkoniowej taśmy do dekoracji! W prezentowanej ofercie dostępna 1 sztuka.

All rights reserved  © 2017 Dekor-Hurt.pl / Moziu Daniel Mochnal - Poniatowskiego 15, 59-921 Porajów